Мајами беше на едно полувреме до финале, остана без детелина со четири листа (Видео)

Кошаркарите на Бостон селтикс одговорија на предизвикот, се вратија од 7 поени негатива и победија со 121:108 за намалување на 2:3 во победи

Слични вести...