Мајката на Роналдо еуфорична: Одам во Торино да го убедам да се врати во Спортинг! (Видео)

Познато е дека Кристијано секогаш ја слуша мајка му, уште ако Јуве не се пласира во ЛШ, сите опции се можни.

Слични вести...