Мајнц со пресврт го доби локалното дерби со Ајнтрахт, Калјари на ист начин ја победи Сампдорија

Два одлични натпревари се одиграа за крај на колото во Бундеслигата и во Серија А.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *