Македонија може да ви донесе милион денари само за 20-че на трите меча од ЕП

Уште неколку дена остануваат до стартот на континенталниот собир, на кој за првпат ќе игра и нашата репрезентација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *