Македонија на чуден начин загуби од БиХ, дали топката целосно ја помина гол-линијата? (Фото+Видео)

Финиш со несреќна завршница за нашата футсал репрезентација

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *