Македонија одигра подобро, но пак загуби од Црна Гора (Видео)

По поразот од 21:29 во Скопје, вечерва во Никшиќ ракометарките одиграа подобар меч, но Црногорките пак победија, сега со 31:30

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *