Македонски судија ќе ја дели правдата на големото грчко дерби!

Кога играат ривалите од Солун и Атина, секогаш има големи тензии.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *