Мата: Меси ако веќе доаѓа во Манчестер, треба да потпише за Јунајтед, а не за Сити

Шпанецот не сака Аргентинецот да го засили нивниот градски ривал, и го кани да стане Црвен ѓавол.

Слични вести...