Мбапе е решен да ја донесе титулата во Париз, Челзи со една нога во полуфиналето (видео)

ПСЖ половично се одмазди за загубеното финале, за шест дена ќе треба да ја потврди победата од Минхен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *