Мбапе го исфрли Меси од Мундијалот во Русија, вечерва е нивниот втор дуел

Меси не го памети по добро првиот меч против младиот Французин, може ли Лео да се одмазди на клупски план?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *