Мбапе игра на реваншот во Манчестер, УЕФА одреди судија кој не го обожуваат Реал и Челзи

Утре и задутре ќе ги дознаеме финалистите во Лигата на шампионите, најавата е дека ќе има интересни реванши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *