Кошмар за Ѓоковиќ во мечот кој требаше да му биде круна на кариерата!

Данил Медведев триумфираше на Отвореното првенство на САД и не му дозволи на Новак да влезе во историјата на тенисот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *