Меси никогаш не дал гол против Перу во квалификации за СП, вечер ќе го разбие малерот?

Перуанците се еден од најнезгодните ривали за Меси, ќе има седми обид за сефте против нив.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *