Меси со прескромна статистика, Гризман жестоко исвиркан од навивачите на Атлетико (Видео)

Можеби подобро ќе им беше да останеа во Барса.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *