Меси во Парагвај пречекан како крал, но Аргентина не победи (Видео)

Одиграни пет меча од квалификациите во Јужна Америка, каде што доминира Бразил.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *