Металург ја предводи групата Б, Вардар и Пелистер ќе се приклучат во плејофот за титулата

На денешната ждрепка за новата ракометна сезона одредени се екипите што ќе играат во А и Б групата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *