Металург никако да го реши проблемот второ полувреме

По суперефикасното прво полувреме со 18 гола, „металурзите“ во вторите 30 минути погодија само 6 пати.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *