Металург си реди порази во Европската лига на ЕХФ

И во седмиот настап тимот од Автокоманда немаше рецепт за победа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *