Металурзите заминаа во Маврово, битолчани ги чекаат во „заседа“ (Фото)

Две од трите најдобри македонски ракометни екипи се на подготовки во Маврово, добро се забавуваат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *