Милан чека големо засилување од Наполи, главен збор има Спалети

Лоренцо Инсиње, Милан и Наполи го очекуваат планот на новиот тренер на Елиф Елмас.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *