Милан нема да игра во најсилен состав: Ако верувате во Црвена ѕвезда, сега е шансата за добра добивка

Познати стартните 11 на дуелот во Белград.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *