Милевски: Ја посакував само победата, против Германија одиме со ист стил

Селекторот на нашата репрезентација говореше пред медиумите по вечерашната победа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *