Милосављев: Не можам да објаснам, како да се плашиме од победа

Голманот на Вардар и на српската репрезентација е разочаран од ремито против Хрватска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *