Мисијата успешна: „Борусија парк“ ќе биде преполн на трибините!

Уникатната идеја на тимот од Менхенгладбах треба да кулминира во сабота.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *