Многу сигурици добија зголемени квоти

Денешниот Супер тип во Sport Life е посебно привлечен затоа што мечеви на кои има изразити фаворити се со зголемени коефициенти. Хајдук во Сплит не треба да има проблем да ги освои трите бода против Славен Белупо, а „кецот“ е 1.57.

Челзи има зголемена квота за победа над Евертон, а истото е и со Борусија Дортмунд која пред своите навивачи игра против Келн. За фановите на Милан, дури 2.35 е „двојката“ на гостувањето кај Удинезе.

Од екипите кои се очекува да победат, тука се и „кецовите“ на Астон вила против Борнмут, како и победа на Утрехт против Го Ахед Иглс. Вкупно 16 средби има со зголемени квоти, а вие треба да го одберете вашиот фаворит за поголема добивка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести