Можеле да го добијат Лаутаро за „ситно“, но не сакале да ризикуваат

Атлетико Мадрид и Рома пропуштиле големи прилики да го ангажираат сегашниот голгетер на Интер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *