Му го скршив носот на Диего Коста и станав популарен на училиште!

Новиот англиски репрезентативец не сакајќи станал ѕвезда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *