Мурињо е кандидат за балканска лига, Тотенхем пак ќе биде гостин во регионов

Премиерлигашот и четврти пат сезонава во Лигата на Европа доби противник од Балканот, а Динамо Загреб со Аријан Адеми и Стефан Ристовски ќе се обиде да приреди сензација во осминафиналето.

Слични вести...