Мурињо не планира брзо да се врати во клупскиот фудбал

Португалскиот стратег откри кој му е планот за блиска иднина

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *