Мурињо си замина, Бејл лета на терен – Тотенхем сака да го задржи Велшанецот уште една сезона

Постигна четири гола на два меча откако си замина Специјалниот, па Спарс ќе преговараат со Реал Мадрид позајмицата да биде продолжена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *