МЗТ без Младеновски и Соколов во битка со Сутјеска

Членови на црногорскиот тим се Павличевиќ и Спасојевиќ кои во минатата сезона настапуваа за МЗТ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *