МЗТ декласиран од земунци, полуфиналето во АБА 2 е тешко достижно

Тежок пораз на Штрковите, кои имаа 25 скока помалку.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *