МЗТ Скопје Аеродром побара на терен да докаже дека е најдобар, другите клубови не се согласија

Одбиен предлогот на актуелниот кошаркарски првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *