МЗТ сака титула на терен, има нов предлог до Федерацијата

Аеродромци предлагаат да се игра скратен плејоф и мечеви за титулата само со домашни кошаркари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *