На Бруно му „пукнал филмот“: Не заслужуваш да го носи дресот на Јунајтед!

Познато зошто Солскјер го извади од игра еден од најдобрите негови фудбалери уште на паузата во дебаклот од Тотенхем.

Слични вести...