На Челзи му оди добро со лажна деветка

Клубот од Лондон играше без класичен шпиц, но и така успеа да му даде два гола на Њукасл и да победи со 2:1

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *