На мака се познаваат јунаците – Ноле нека биде мотив за кошаркарите

Многу е важно да имаш победнички менталитет и да веруваш во своите квалитети.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *