На Мундијалот во Катар, линиските судии ќе имаат помош и ќе станат непогрешливи

Арсен Венгер ја обелодени новата технологија на ФИФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *