На Просинечки му наредиле да го врати Врањеш во репрезентацијата?

Дали контроверзниот швалер на Карлеуша повторно ќе игра за БиХ?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *