На шампионот му лежи Њујорк – По Ајлендерс, паднаа и „ренџерите“

Хокеарите на Вашингтон капитолс во два дена остварија две гостинсти победи против екипите од Големото Јаболко.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *