Најдобрите од Англија ќе се сретнат и во Комјунити шилд

Ливерпул како второпласиран во Премиер лигата ќе биде противник на шампионот Манчестер сити во англискиот Суперкуп

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *