Најсреќниот гол вечерва заврши во мрежата на Манчестер сити (Видео)

По првиот дел на „Гудисон парк“ е 1:1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *