Наполи и Рома начекаа ривали по мерка, ќе ги продолжат победничките серии против Сампдорија и Удинезе

Нашата комбинација од два меча од Серија А и три од Ла Лига е со вкупен коефициент од 53.7 во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *