Скандал во Италија – На тројца играчи на Емполи им било забрането да играат против Наполи

Истата комисија што му забрани на Наполи да патува во Торино на мечот со Јувентус, сега повторно направи нов циркус, па второлигашот најави жалба.

Слични вести...