Навивач на Јунајтед среде хаосот даде супер гол со ножички во стилот на Руни (Видео)

Додека дивееја низ „Олд Трафорд“, хулиганите имаа време и за забава, и да покажат фудбалско знаење.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *