Навивачите дивеат по корона-кризата, во НБА почнаа да апсат (Видео)

Кајри Ирвинг имаше среќа и за малку го промаши шишето со вода што долета од трибините во Бостон, а казна за хулиганот е доживотна забрана за присуство на НБА-натпревари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *