Навивачите на ПСЖ и Барселона се максимално напалени пред утрешниот дуел (Видео)

„Камп ноу“ ќе биде празен, но фановите се загреани и почнаа со навреди кон противниците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *