Навивачите на Работнички не сакаа да го гледаат срамот и предвреме си заминаа од „Јане Сандански“ (Видео)

Најтрофејниот кошаркарски клуб го доживеа најголемиот пораз во дуелите со вечниот ривал МЗТ Скопје Аеродром

Слични вести...