Не е се мазно и во Англија – Нема пари, нема ниту меч меѓу Болтон и Брентфорд

Болтон е веќе испаднат од Чемпионшип, но играчите си ги бараат заостанатите плати и мечот со Брентфорд е одложен и нема да се игра денеска

Слични вести...