Не е стадионот на Бенфика, ама Жоао Феликс и на „Алваладе“ ќе биде како дома

Атлетико и Лајпциг ќе играат на стадионот на Спортинг, каде Жоао Феликс со еден потег стана миленик на фановите на Бенфика.

Слични вести...